Candy bar na letniej imprezie — o czym trzeba pamiętać?

Lato to idealny czas na imprezowanie. Wykorzystaj je jak najlepiej i urządź przyjęcie, które na długo pozostanie w pamięci gości. Zorganizuj też efektowny candy bar i zaserwuj apetyczne słodkości. Podpowiadamy, co powinno znaleźć się na stole z deserami i jakie naczynia wykorzystać do przechowywania ciastek, cukierków i babeczek.

Słodki stół na przyjęciu

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na wynajem candy baru. To przestrzeń przeznaczona tylko na słodycze. Słodki stół prezentuje się świetnie i stanowi efektowną ozdobę sali. Ponadto przyciąga wzrok gości i traktowany jest jako kolejna imprezowa atrakcja. Wystarczy zadbać o odpowiednie dopracowanie detali i wybrać ładne, smaczne słodkości. Wypożyczalnia dekoracji oferuje różnorodne naczynia, które przydają się do uporządkowania serwowanego jedzenia i przechowywania go w higieniczny, estetyczny sposób.

Kolorowe cukierki i makaroniki

Letnie imprezy są bardzo energetyczne i kojarzą się z intensywnymi kolorami. Zwróć uwagę na kolorystykę słodyczy. Wyjątkowe wrażenie na gościach z pewnością zrobią wielobarwne cukierki i makaroniki zamknięte w szklanych słoikach. Tego typu naczynia stanowią piękną dekorację, ale także pozwalają na dłużej zachować świeżość jedzenia. Upewnij się, że Twój candy bar jest zlokalizowany w odpowiednim miejscu. Artykuły spożywcze nie mogą być wystawione na działanie promieni słonecznych. Cukierki i ciastka trzymaj w cieniu, by nie roztopiły się i nie straciły swojego ładnego wyglądu. Słodycze zamknięte w słoikach nie przyciągają też owadów, co mogłoby być kłopotliwe dla gości.

Ciasta i babeczki

Gdzie umieścić ciasta i babeczki? Idealnie sprawdzą się ceramiczne patery. Nasza wypożyczalnia dekoracji oferuje je w różnych rozmiarach. Ciekawą opcją są wersje kilkupiętrowe, zapewniające profesjonalną ekspozycję słodyczy. Najczęściej polecane są białe patery, które łatwo dopasować do aranżacji wnętrza i serwowanego jedzenia. Biel kojarzona jest z czystością i efektownie kontrastuje z innymi kolorami.

Latem goście doceniają ciasta i babeczki z sezonowymi owocami. Na słodkim stole mogą pojawić się wypieki udekorowane truskawkami, malinami, jagodami i borówkami. Możesz zdecydować się także na słodkie, owocowe kremy, musy i galaretki.

Dekorowanie słodkiego stołu

Sposób udekorowania candy baru zależy od aranżacji imprezy. Dość uniwersalnym rozwiązaniem jest jednak zastosowanie jasnoróżowych lub błękitnych wstążek, którymi oplatane są słoiczki z cukierkami i patery. Twój słodki stół może mieć też dekoracje kwiatowe. Uważaj jednak, by nie przytłoczyć aranżacji nadmiarem dodatków. Najważniejsza jest ekspozycja słodyczy, to one muszą być na pierwszym planie. Ważnym elementem candy baru jest też nakrycie stołu. Wybierz elegancki obrus. Najpopularniejsze są białe, niebieskie i różowe modele. Ciekawy efekt osiągniesz również przy wykorzystaniu butelkowej zieleni. Postaraj się, by wszystkie meble i dekoracje były ze sobą spójne.

Wynajem candy baru

Jeśli planujesz wynajem naczyń na słodki stół, zastanów się nad ilością i rodzajem słodyczy, jakie zaserwujesz swoim gościom. Na niewielkim przyjęciu wystarczą małe lub średnie słoiki na ciastka i cukierki oraz kilka ceramicznych pater. W przypadku dużych imprez potrzebna jest większa przestrzeń na słodkości. Nasza wypożyczalnia pomoże Ci dobrać odpowiednie produkty oraz zapewni kompleksową obsługę, w tym dostarczenie akcesoriów pod wskazany adres oraz czyszczenie ich po zakończeniu imprezy. Przed nawiązaniem współpracy zapoznaj się z podpisywaną umową i zasadami użyczenia eventowego wyposażenia.

Aby Twój candy bar był efektowny i niezapomniany, potrzebujesz też wysokiej jakości artykułów spożywczych z letnimi akcentami, takimi jak świeże owoce.

Serwowanie słodyczy na imprezie

Już wiesz, na co zwrócić uwagę przy wynajmie candy baru. Zaaranżuj wyjątkowy słodki stół i zadbaj o świeżość oraz ładny wygląd serwowanych cukierków, ciast i ciasteczek. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć idealne wyposażenie na przyjęcie i dostarczymy je w korzystnej cenie.