Katalog

Wynajem Candy Bar

Na udanym przyjęciu nie może zabraknąć słodkich przekąsek w postaci przepięknego Candy Baru. Bezy, makaroniki, ciasta i babeczki… Zachwycają nie tylko smakiem, ale też wyglądem. Oferujemy efektowny Candy Bar na wynajem, dzięki któremu można podkreślić urok serwowanych dań. Wśród przygotowanych przez nas produktów znajdują się pojemniki zamykane i patery ceramiczne w różnych rozmiarach. Cały zestaw pozwala na stworzenie eleganckiej aranżacji, która sprawdzi się na przyjęciach o rozmaitym charakterze. Wesela, urodziny, rocznice, komunie, czy eventy integracyjne? Wystarczy zgłosić się do nas, a pomożemy stworzyć najpiękniejszy Candy Bar, który zrobi wrażenie na wszystkich zgromadzonych gościach. Wynajmij Candy Bar już teraz!

Previous
Next
Duży pojemnik zamykany

Opis: Przeźroczysty pojemnik na cukierki, bezy, makaroniki

Dostępność: 1 szt.
Cena: 15 zł/szt.
Czyszczenie: 1 zł.

Previous
Next
Patera biała ceramiczna duża
ᴓ 28 cm

Opis: Biała ceramiczna patera
na nóżce

Dostępność: 2 szt.
Cena: 15 zł/szt.
Czyszczenie: 1 zł.

Previous
Next
Patera ceramiczna biała Mała ᴓ 19 cm

Opis: Biała ceramiczna patera na nóżce z rantem/brzegami

Dostępność: 3 szt.
Cena: 13 zł/szt.
Czyszczenie: 1 zł.

Previous
Next
Patera ceramiczna biała średnia i duża
ᴓ 24, 28 cm

Opis: Biała ceramiczna patera na nóżce z rantem/brzegami (możliwość wplecenia wstążki w kolorze przewodnim)

Dostępność: po 2 szt.
Cena: 14 zł/szt.
Czyszczenie: 1 zł.

Previous
Next
Patera ceramiczna biała duża
ᴓ 28 cm z rantem(brzegami)

Opis: Biała ceramiczna patera na nóżce z rantem/brzegami

Dostępność: 2 szt.
Cena: 15 zł/szt.
Czyszczenie: 1 zł.

Previous
Next
Średni pojemnik zamykany

Opis: Przeźroczysty pojemnik na cukierki, makaroniki, bezy

Dostępność: 1 szt.
Cena: 14 zł/szt.
Czyszczenie: 1 zł.

Candy Bar na wynajem

Wynajmujemy duże i małe pojemniki, w których można umieścić cukierki, bezy i makaroniki. Ceramiczne, białe patery na nóżce są funkcjonalne i estetyczne zarazem. Damy o to, by goście mieli wygodny dostęp do słodyczy. Każdy element w Candy Barze jest starannie zaplanowany i żaden detal nie jest przypadkowy, całość prezentuje się równie pięknie, gdy przekąski zaczynają znikać, a spotkanie powoli dobiega do końca.

Zapewniamy atrakcyjne ceny i możliwość personalizacji dekoracji. Idealnym tego przykładem są patery z rantem, w który można wpleść wstążkę o wybranym przez siebie kolorze. Wiele eventów zaaranżowanych jest według określonego stylu i barw przewodnich. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, a nasze usługi elastycznie dostosowują się do potrzeb klienta. Współpracujemy zarówno z firmami specjalizującymi się w przyjęciach, jak i osobami indywidualnymi. Każdy może liczyć na wsparcie doświadczonych pracowników. Cennik jest przejrzysty, nie ma żadnych ukrytych opłat. Za dodatkową złotówkę można zamówić czyszczenie pojemnika lub patery. Dużym zainteresowaniem cieszą się Candy Bary na wesela i firmowe jubileusze.

Ocena:
4.7/5
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi produktami do wypożyczenia