dekoracje na impreze

Dekoracje na imprezę — przepych czy minimalizm?

Jaka aranżacja zachwyci gości na Twoim przyjęciu? Sprawdź, kiedy warto zdecydować się na bogaty, a kiedy na minimalistyczny wystrój. Znajdź idealne dekoracje sali weselnej i zainspiruj się poradami ekspertów od organizacji imprez. Wynajmij odpowiednie ozdoby na stół, modne oświetlenie i praktyczne meble.

Różne style aranżacji

Dekorowanie miejsca, w którym odbędzie się impreza, to spore wyzwanie. Do wyboru masz wiele różnych ozdób i mebli. Jak dobrać odpowiednią ilość wyposażenia, by nie przesadzić i nie przytłoczyć gości nadmiarem bodźców? Przede wszystkim trzeba zastanowić się nad stylem organizowanego przyjęcia. Obecnie w modzie jest minimalizm. Najbardziej cenione są przestronne wnętrza ze stylowymi, uważnie dobranymi dodatkami. Jeśli jednak podobają Ci się bogate aranżacje, nie musisz rezygnować ze swojej wizji. Wystarczy dobrać odpowiednie dekoracje i przestrzegać kilku zasad.

Minimalistyczne dekoracje na imprezy

Współczesne przyjęcia często opierają się na charakterystycznej dla minimalizmu idei: jakość ważniejsza jest od ilości. Z tego względu organizatorzy imprez szczególnie starannie dobierają ozdoby i starają się ograniczać ich liczbę. Dużą popularność zdobywają na przykład złote komplety sztućców, które wyglądają bardzo elegancko i efektownie. Zastosowanie tak wyrazistego elementu wyposażenia sprawia, że można wykorzystać mniej dodatków typowo ozdobnych. Wynajem dekoracji na stół powinien koncentrować się na podstawowych akcesoriach, bez których nie sposób się obyć. Trzeba również pamiętać, że nadmiar ozdób na blacie jest po prostu niepraktyczny. Może sprawić, że goście będą potrącać stojące wokół nich przedmioty i zabraknie im swobodnego dostępu do talerza, co zmniejsza komfort spożywania posiłku.

Nowoczesne akcesoria

Podobają Ci się minimalistyczne dekoracje na ślub i wesele? Zainspiruj się nowoczesnymi akcesoriami. Zastanów się, z jakiej palety kolorystycznej chcesz korzystać. Dobierz kilka podstawowych barw i konsekwentnie przeplataj je w aranżacji pomieszczenia. Postaw na biały obrus, zrezygnuj z dużej ilości kwiatów. Możesz zdecydować się na wynajem podtalerzy z ozdobnym rantem. Świetnym sposobem na dekorowanie minimalistycznych wnętrz jest wykorzystywanie efektownego oświetlenia. Sprawdzonym rozwiązaniem jest na przykład biała girlanda ledowa, która wprowadza do sali zabaw przytulną, romantyczną atmosferę. Istotny jest również dobór odpowiednich mebli. Inwestuj w krzesła o prostej konstrukcji i nie ozdabiaj ich tekstyliami czy kwiatami. Minimalizm jest szczególnie ceniony przez osoby stawiające na elegancję i prostotę, które chcą skoncentrować się na obecności bliskich. Wiąże się z mniejszą ilością atrakcji, dzięki czemu zapewnia spokój i kameralną atmosferę. Sprawdza się zarówno na skromnych uroczystościach dla wąskiego grona znajomych, jak i na dużych bankietach.

Bogaty wystrój przyjęcia

Chcesz pójść na całość i urządzić królewskie wesele lub majestatyczne urodziny? Baw się kolorami i teksturami. Wynajmij duże wazony na stół weselny i umieść w nich bukiety kwiatów. Rośliny wykorzystaj również do udekorowania mebli oraz pleneru. Szukaj oryginalnych, przyciągających wzrok akcesoriów. Zaliczają się do nich na przykład drewniane tablice z planem usadzenia gości. Tego typu dodatki pozwolą uczestnikom odczuć prestiż imprezy. Możesz wykorzystać obrusy w intensywnych kolorach, na przykład musztardowy odcień żółtego. Planując bogatą aranżację, pamiętaj o zachowaniu odpowiedniej ilości miejsca do przemieszczania się i tańca. Zadbaj też o spójność wystroju. Odrobina przepychu jest idealna dla osób, którym zależy na urządzeniu efektownego przyjęcia, wyróżniającego się na tle innych i na zawsze pozostającego w pamięci gości.

Minimalizm czy przepych?

Co podoba Ci się bardziej: minimalistyczny wystrój czy bogate dekoracje? Styl przyjęcia dopasuj do swoich indywidualnych potrzeb i charakteru uczestników. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć odpowiednie wyposażenie na imprezę. Możesz zdecydować się na przykład na wynajem girlandy oświetleniowej, złotych sztućców, podtalerzy i obrusów w różnych kolorach.