wyposazenie impreza

Jak zaoszczędzić na wyposażeniu na imprezę?

Chcesz tanio urządzić efektowną imprezę? Sprawdź, jak zaplanować wynajem dekoracji na stół i mebli eventowych. Przedstawiamy najlepsze sposoby na zaoszczędzenie przy aranżowaniu ślubu, wesela i przyjęcia urodzinowego. Zobacz, co oferuje wypożyczalnia krzeseł, stołów i sztućców.

Sposoby na modne i tanie dekoracje

Masz ograniczony budżet, ale chcesz zrobić wrażenie na gościach? Jest kilka sposobów, dzięki którym w niewielkiej cenie urządzisz niezapomniane przyjęcie. Ten cel pomoże Ci zrealizować sprawdzona wypożyczalnia dekoracji oraz kreatywne podejście do organizacji eventu. Pamiętaj, że najważniejsze jest stworzenie dobrej atmosfery, która sprzyja integracji zgromadzonych osób oraz sprawia, że każdy czuje się swobodnie.

Minimalistyczna aranżacja

Najlepszym sposobem na oszczędności jest minimalistyczna aranżacja. Co to oznacza w praktyce? Nie liczy się ilość wyposażenia, ale jego jakość. Rozpocznij od wyboru absolutnie niezbędnych akcesoriów. Wśród pierwszych zadań, jakie musisz zrealizować, bez wątpienia znajduje się wynajem stołów i krzeseł. Zapewnij gościom wygodne miejsce do siedzenia. Minimaliści dbają o to, by każdy element imprezy pełnił dwie funkcje: praktyczną i estetyczną. Wypożyczalnia sztućców oferuje złote zestawy łyżek, widelców i noży, które przyciągają uwagę gości i same w sobie stanowią dekorację stołu. Decyduj się na kolory kojarzące się z prestiżem i elegancją, a jednocześnie unikaj przepychu. Ogranicz liczbę kwiatów, świec i innych dekoracji, ale upewnij się, że każdy przedmiot znajdujący się w pomieszczeniu ma wysoką jakość.

Wybór dobrej wypożyczalni

Jeśli zależy Ci na tanim wyposażeniu eventowym, dużym wsparciem będzie dobra wypożyczalnia. Znajdziesz w niej akcesoria na wynajem w korzystnej cenie. To jednak nie wszystko. Pamiętaj, że koszt organizacji imprezy nie ogranicza się wyłącznie do opłaty za wypożyczenie dodatków i mebli. Przed Tobą zaawansowane logistycznie przedsięwzięcie, które obejmuje transport wyposażenia, jego montaż i ustawienie. Tanim i praktycznym rozwiązaniem jest skorzystanie z dostawy produktów kurierem i późniejsze zwrócenie ich w taki sam sposób. Rozstawienie mebli i dodatków możesz powierzyć bliskim, godnym zaufania osobom. Zapoznaj się z regulaminem wynajmu. Uwzględniono w nim wszystkie informacje na temat współpracy.

Określenie budżetu

Zastanów się, ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na planowany event. Precyzyjnie określony budżet ułatwi Ci podjęcie wielu decyzji. Zobaczysz, ile funduszy zostanie po wyborze krzeseł, stołów, sztućców, naczyń i jedzenia. Pozostałą kwotę możesz wydać na ozdoby i atrakcje. Pracownicy wypożyczalni pomogą znaleźć produkty mieszczące się w określonych widełkach cenowych. Do oszacowania budżetu niezbędna jest znajomość liczby gości. Poproś rodzinę i znajomych o potwierdzenie swojej obecności.

Jakie dekoracje na event?

Wybieraj akcesoria, które kosztują niewiele, ale robią duże wrażenie. Idealnym tego przykładem są girlandy oświetleniowe. Tworzą przytulną i romantyczną atmosferę, przez co świetnie sprawdzają się jako dekoracje na ślub i wesele. Stanowią też doskonałe tło do zdjęć. Wykorzystasz je zarówno na przyjęciach plenerowych, jak i odbywających się w pomieszczeniach. Wynajmij obrus w wyrazistym kolorze, a ożywisz wnętrze i wprowadzisz do niego silny akcent kolorystyczny. Unikaj jasnych barw, które optycznie powiększą pomieszczenie i mogą sprawić, że bez dodatkowych elementów będzie wydawać się puste. W ramach oszczędności możesz wykonać własnoręczne ozdoby i umieścić je w szklanych wazonach. Bądź kreatywny. Wiele inspiracji znajdziesz w portfolio wypożyczalni mebli i dodatków eventowych, która publikuje zdjęcia ilustrujące efekty swojej pracy.

Niezapomniana impreza w dobrej cenie

Jak tanio zorganizować udane przyjęcie? Postaw na minimalistyczny wystrój i starannie dobieraj wszystkie meble oraz dodatki. Zdecyduj się na efektowne sztućce, solidne krzesła i stoły. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Razem znajdziemy modne akcesoria mieszczące się w określonym przez Ciebie budżecie.