Katalog

Klatki dekoracyjne - wynajem

Klatka biała

Opis: Emaliowana klatka dekoracyjna biała, otwierana z boku,  wys. 46 cm. To uniwersalny element dekoracyjny nadający się do ślubu w plenerze, dekoracji kościoła czy sali weselnej. Może stać samodzielnie lub być zawieszona na stojaku. Idealnie komponuje się z dekoracjami kwiatowymi czy wstążkami.

Cena: 20 zł/szt.
Dostępność: 10 szt.

Klatka srebrna patyna

Opis: Emaliowana klatka dekoracyjna koloru srebrna patyna, otwierana z boku, wys. 46 cm. To uniwersalny element dekoracyjny nadający się do ślubu w plenerze, dekoracji kościoła czy sali weselnej. Może stać samodzielnie lub być zawieszona na stojaku. Idealnie komponuje się z dekoracjami kwiatowymi czy wstążkami.

Cena: 20 zł/szt.
Dostępność: 10 szt.

Klatka z ptaszkiem duża

Opis: Emaliowana klatka dekoracyjna koloru białego z ptaszkiem na górze, otwierana od góry haczykiem, wys. 40 cm., śr. 25 cm. To uniwersalny element dekoracyjny nadający się do ślubu w plenerze, dekoracji kościoła czy sali weselnej. Idealnie komponuje się z dekoracjami kwiatowymi czy wstążkami.

Cena: 20 zł/szt.
Dostępność: 4 szt.

Klatka z ptaszkiem mała

Opis: Emaliowana klatka dekoracyjna koloru srebrna patyna, otwierana od góry haczykiem, wys. 30 cm., śr. 19 cm. To uniwersalny element dekoracyjny nadający się do ślubu w plenerze, dekoracji kościoła czy sali weselnej. Może stać samodzielnie lub być zawieszona na stojaku. Idealnie komponuje się z dekoracjami kwiatowymi czy wstążkami.

Cena: 15 zł/szt.
Dostępność: 4 szt.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi produktami do wypożyczenia