Katalog

Wynajem lampionów i latarenek

Oświetlenie ma duży wpływ na atmosferę organizowanego przyjęcia. Jesteśmy znani jako profesjonalna wypożyczalnia lampionów, w której można znaleźć akcesoria na różne okazje. Ślub, urodziny, spotkania rodzinne, a może firmowe jubileusze? Nasze lampiony i latarenki pomogą wyczarować wyjątkowy klimat, który zachwyci wszystkich zgromadzonych gości. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić korzystne ceny i dogodne warunki współpracy.

Latarnie drewniane białe – 3 szt.

Opis: Zestaw trzech latarni drewnianych, białych ze szklanymi elementami (szybkami) różnej wysokości (75 cm, 56 cm, 35 cm) idealnie nadają się do dekoracji pleneru, sali weselnej, kościoła.

Cena: 75 zł/kpl.
Dostępność: 2 kpl.

Latarenka duża biała

Opis: Duża metalowa biała latarenka z szybkami, wys. 38 cm. To uniwersalny element dekoracyjny wykorzystywany przy dekoracji pleneru, sali weselnej lub kościoła. Z boku posiada otwierane drzwiczki, aby włożyć świeczkę.

Cena: 10 zł/szt.
Dostępność: 10 szt.

Latarenka mała biała

Opis: Mała metalowa biała latarenka z szybkami, wys. 21 cm. To uniwersalny element dekoracyjny wykorzystywany przy dekoracji pleneru, sali weselnej lub kościoła. Z boku posiada otwierane drzwiczki, aby włożyć świeczkę. Można ją zawiesić na stojaku lub postawić samodzielnie.

Cena: 8 zł/szt.
Dostępność: 10 szt.

W przygotowanym przez nas katalogu znajdują się eleganckie zestawy oświetleniowe. To klient decyduje o ilości wynajętych produktów. Dużym zainteresowaniem cieszą się drewniane latarnie w kolorze białym ze szklanymi elementami. Dostępne są różne wysokości. Można wykorzystać je jako dekorację kościoła, sali weselnej lub ozdobę plenerową. Proponujemy duże i małe latarenki metalowe. Otwierane z boku drzwiczki pozwalają na włożenie świeczki. Zadbaliśmy o wysoką jakość materiału i odpowiednie standardy bezpieczeństwa. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji produktów, ponieważ wiele Par Młodych interesuje wynajem lampionów na ślub w korzystnej cenie. Do kompletu można zamówić również inne akcesoria. W katalogu wypożyczalni dostępne są Candy Bary, lustra, ramki, wazony, koszyki i krzesła.

Wypożyczalnia lampionów

Lampiony najpiękniej prezentują się po zachodzie słońca. Wzbogacają też aranżacje przyciemnionego wnętrza kościoła i sali, w której odbywa się przyjęcie. Jako doświadczona wypożyczalnia lampionów do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się spełniać różne wizje. Latarenki dopasują się do rozmaitych motywów przewodnich. Mogą nadać spotkaniom romantyczny charakter, ale też są niezwykle eleganckie i pięknie prezentują się na zdjęciach. Sesje zdjęciowe z blaskiem świec w tle są niezwykle efektowne. Interesuje Cię wynajem lampionów? Koniecznie zgłoś się do nas!

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi produktami do wypożyczenia