Katalog

Łuk ślubny - Wynajem

Dekoracje na ślub powinny być wyjątkowe. Towarzyszą Młodej Parze w tym najważniejszym dla niej dniu i przyczyniają się do kreowania określonej atmosfery. W przygotowanej przez nas ofercie można znaleźć stylowy łuk ślubny na wynajem. Drewniana, sześciokątna konstrukcja uniwersalnie dopasowuje się do różnych okoliczności. Doskonale sprawdza się na przykład w plenerowych uroczystościach, służąc jako tło dla Pary Młodej i dekoracja do zdjęć. Do łuku można wpleść kwiaty w kolorach przewodnich. Naturalny materiał pięknie komponuje się z roślinnością, bywa wynajmowany na wesele nad jeziorem, stawem czy w parkowym ogrodzie. Można go ustawić również we wnętrzach sal bankietowych. Często pełni rolę ścianki dla Pary Młodej.

Sześciokątny, geometryczny łuk ślubny

Opis: Drewniany, sześciokątny łuk ślubny. Idealnie nadaje się do ceremonii plenerowych jak i jako ścianka za Parą Młodą.

Cena: 350 zł
Dostępność: 1 szt.

Łuk ślubny na wesele

W naszej ofercie dostępne są wyłącznie sprawdzone dekoracje o najwyższej jakości. Korzystający z usług klienci mają pewność, że wynajęty łuk na wesele będzie solidny i funkcjonalny, a zarazem sprawdzi się jako wyjątkowa ozdoba. Ten produkt szczególnie polecamy dla osób, którym zależy na efektownych sesjach fotograficznych. Tło jest bardzo istotną częścią udanego zdjęcia, stąd ustrojona kwiatami konstrukcja może okazać się strzałem w dziesiątkę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by wynajmowane produkty były zgodne z jego oczekiwaniami. Wystarczy nawiązać kontakt, opowiedzieć o swojej wizji i ustalić szczegóły. Zachęcamy też do obejrzenia innych oferowanych przez nas dekoracji. Zapewniamy nie tylko łuk ślubny na wynajem, ale też krzesła, lampiony, koszyki, patery i wiele innych akcesoriów na wesele. Wszystko to na korzystnych i przejrzystych warunkach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi produktami do wypożyczenia