Wynajem oświetlenia na wesele - girlanda żarówkowa na wynajem

Oświetlenie sali weselnej — rodzaje, rola

Planujesz ślub i zależy Ci, aby dekoracje sali weselnej były naprawdę wyjątkowe? Nie zapomnij o odpowiednim oświetleniu! Sprawdź, jak wynajem lampionów, kandelabrów i girland wpływa na wygląd całej aranżacji. Przedstawiamy praktyczne wskazówki dla par młodych i osób odpowiedzialnych za organizację eventu.

Romantyczna atmosfera

Każdy ślub to przede wszystkim święto miłości. Warto zadbać o romantyczny nastrój, który podkreśli charakter tej uroczystości. Wynajem oświetlenia na wesele to strzał w dziesiątkę dla osób, które chcą stworzyć przytulny i kameralny klimat. Zapraszasz dużo gości? Odpowiednio dobrane dodatki sprawią, że zapomnisz o zgromadzonym tłumie. Poczujesz się jak na spotkaniu z najbliższą rodziną i randce z ukochanym. Najlepiej w kreowaniu prywatnej atmosfery sprawdzą się girlanda żarówkowa lub eleganckie lampiony. Emitowane przez nie delikatne światło pozwala:

  • uspokoić odczuwane emocje i zniwelować stres,
  • skoncentrować się na romantycznych przeżyciach z poślubioną drugą połówką,
  • łatwiej nawiązywać interakcje z gośćmi i dobrze się bawić.

Jak widać, dobra wypożyczalnia lampionów, świeczników i girland naprawdę może się przydać! Wybierając ją, zwróć uwagę na ilość dostępnych akcesoriów i jakość obsługi.

Udane zdjęcia

Chyba nikt nie wyobraża sobie ślubu bez fotografa. Zdjęcia z wesela to ważna pamiątka, która pozostaje na całe życie i pozwala wrócić do magicznych chwil. Pary młode marzą o udanych kadrach. Romantyczne oświetlenie daje szansę na stworzenie wyjątkowych fotografii. Warto przemyśleć nie tylko rodzaj źródła światła, ale także jego oprawę. Przepięknie prezentują się na przykład lampiony i latarenki. Nadają się zarówno do dekorowania miejsc pod gołym niebem, jak i pomieszczeń. Zazwyczaj mają otwierane drzwiczki, by w środku umieścić świeczkę.

Stylowa latarenka to sposób na bezpieczne korzystanie ze świeczek. Ogień zamknięty jest za szkłem, dzięki czemu goście mają do niego ograniczony dostęp. Jest to szczególnie ważne ze względu na obecne na przyjęciach dzieci. W wypożyczalni można znaleźć różne rozmiary lampionów, dzięki czemu możliwości tworzenia świetlnych aranżacji są naprawdę szerokie. Niewątpliwie najmodniejszym kolorem takich dekoracji jest biel,

Układ przestrzeni

Okazuje się, że wynajem girlandy oświetleniowej ma bardzo praktyczne znaczenie. Dzięki umieszczeniu świetlnych dekoracji można wyznaczyć różne strefy na sali weselnej. Dzięki nim:

  • wyróżnisz miejsce, w którym siedzi para młoda,
  • stworzysz kameralne strefy do wypoczynku (na przykład w ogrodzie lub kącie sali),
  • uporządkujesz przestrzeń w wybrany przez siebie sposób.

Nowoczesna girlanda żarówkowa na wynajem jest dekoracją bardzo uniwersalną. Współgra z eventami opartymi na różnych stylach. Spodoba się zarówno miłośnikom tradycji, jak i awangardowym parom młodym, skłonnym do eksperymentów.

Dekoracje stołu

Światełka warto umieścić również na stole. Można to zrobić na przykład dzięki świecznikom. W przezroczystym szkle najczęściej umieszcza się świece i dopasowane do nich ozdoby kwiatowe. Ciekawym trikiem jest:

  • dopasowanie koloru świec do koloru serwetek,
  • umieszczenie wokół świecznika stylowych ozdób z kwiatów,
  • położenie przy dekoracji zawieszek z romantycznymi cytatami.

Ładnie udekorowany stół sprawia, że goście mają większy apetyt i serwowane dania lepiej im smakują. Jedzenie to jedna z głównych części wesela, dobrze zatem postarać się, by jego oprawa również była apetyczna i zachęcająca. Innym sposobem na ozdobienie miejsca biesiady jest wynajem girlandy ledowej. Można co jakiś czas przeplatać ją przez strefy wyznaczone dla gości. Dobrym pomysłem jest przejrzenie przykładowych aranżacji weselnych. W ten sposób szybciej znajduje się swój styl i określa własne oczekiwania.

Wynajem oświetlenia na wesele

Dodatki odgrywają kluczową rolę na każdym evencie. Już wiesz, które z nich wybierzesz? Podoba Ci się biały kandelabr, girlanda żarówkowa, a może lampiony i klasyczne świeczniki? Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania.