Katalog

Podtalerze dekoracyjne - wynajem

Wesele jest niezapomnianym przeżyciem dla pary młodej i gości. Organizatorzy zawsze starają się, aby wszystko było idealnie przygotowane. Wśród ozdób, które Państwu proponujemy, znajdują się podtalerze dekoracyjne na wynajem, które:

  • sprawią, że każda zastawa stołowa będzie oryginalna,
  • dodadzą miejscu szyku i elegancji,
  • dzięki swojej prostocie mogą zostać dobrane do poszczególnych rodzajów uroczystości,
  • doskonale dopasowane z innymi dekoracjami sali będą tworzyć perfekcyjną całość.
Podtalerz dekoracyjny szklany ze złotymi kulkami

Opis: Szklany podtalerz to niewątpliwie największy trend ślubny jeśli chodzi o dekoracje stołu weselnego. Podtalerze wykonane są ze szkła, rant przyozdobiony jest złotymi kulkami.

Cena: 9 zł/szt.
Dostępność: 200 szt.
Czyszczenie: 1 zł.

Podtalerz dekoracyjny złoty kwiat

Opis: Podtalerz dekoracyjny z tworzywa sztucznego w kolorze złotym zachwyci swą  oryginalną formą rozkwitniętego kwiatu. Kształt i detale wykończeniowe nadają mu wykwintny i elegancki charakter.

Cena: 4,0 zł/szt.
Dostępność: 140 szt.
Czyszczenie: 1 zł.

Podtalerz dekoracyjny srebrny kwiat

Opis: Podtalerz dekoracyjny z tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym zachwyci swą oryginalną formą rozkwitniętego kwiatu. Kształt i detale wykończeniowe nadają mu wykwintny i elegancki charakter.

Cena: 4,0 zł/szt.
Dostępność: 140 szt.
Czyszczenie: 1 zł.

Podtalerz dekoracyjny czarny ze złotym rantem

Opis: Czarny podtalerz z tworzywa sztucznego ze złotym rantem idealnie nadaje się zarówno do ślubów boho jak i eleganckich dekoracji. Delikatnie połyskuje sprawiając wrażenie jakby były ze szkła.

Cena: 4,0 zł/szt.
Dostępność: 150 szt.
Czyszczenie: 1 zł.

Podtalerz dekoracyjny kryształowy

Opis: Kryształowy, transparentny podtalerz wykonany z tłoczonego szkła. Klasyczny, elegancki dopasuje się do stylu boho, rustykalnego jak i eleganckiego.

Cena: 9,0 zł/szt.
Dostępność: 200 szt.
Czyszczenie: 1 zł.

Podtalerz dekoracyjny szklany karbowany ze złotym rantem

Opis: Elegancki, szklany, karbowany podtalerz ze złotym rantem. Średnica 33 cm

Cena: 9,0 zł/szt.
Dostępność: 200 szt.
Czyszczenie: 1 zł.

Podkładka ze sznurka bawełnianego

Opis: Bawełniana, okrągła podkładka pod talerz idealnie pasująca do ślubów boho i rustykalnych. Średnica 32 cm. Sznurek grubości 5 cm z rdzeniem co daje odpowiednią sztywność podkładce.

Cena: 4,0 zł/szt.
Dostępność: 150 szt.
Czyszczenie: 1 zł.

Stylowe talerze dekoracyjne – wynajem

Weselni goście dużą uwagę przywiązują do stołu. Poza odpowiednio dobranym menu warto zainwestować w nietuzinkową zastawę. Jeśli chcą Państwo, aby przyjęcie ślubne było piękną uroczystością, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalna wypożyczalnia podtalerzy proponujemy artykuły najwyższej jakości, wykonane z troską o każdy, najdrobniejszy szczegół. Proponujemy złote i srebrne podtalerze, które dzięki swojej prostocie i elegancji doskonale wkomponują się w każdy styl.

U nas wypożyczysz złote, srebrne oraz szklane podtalerze

Chcąc zadowolić wszystkich Klientów, stale poszerzamy nasz asortyment. Oferujemy złote, srebrne i szklane podtalerze na wynajem, które ożywią każdy weselny stół, nadając mu uroczystego, eleganckiego charakteru. Należy pamiętać, że podtalerze nie są zbierane w trakcie serwowania poszczególnych potraw, dlatego tak istotny jest ich odpowiedni wybór. Jako jedna z głównych ozdób weselnych, powinny przykuwać wzrok i doskonale współgrać z pozostałymi dekoracjami.

Zachęcamy do wynajmu dekoracji, który od dawna cieszy się ogromną popularnością. Polecamy wypożyczenie delikatnych modeli, które można dopasować do stylu uroczystości.

W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Pracownicy wypożyczalni na wszystkie pytania chętnie odpowiedzą mailowo i telefonicznie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi produktami do wypożyczenia