Pomysły na Candy Bar

Planujesz ślub i szukasz oryginalnych rozwiązań, które oczarują Twoich gości weselnych? Wynajem Candy Baru to doskonały pomysł, który przypadnie do gustu osobom w każdym wieku. Popularność tej propozycji od kilku lat wciąż rośnie, a jej zaletą są szerokie możliwości personalizacji. W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje o słodkich stołach, dzięki czemu z łatwością podejmiesz decyzję, czy taka opcja jest dla Ciebie atrakcyjna. Zachęcamy do przeczytania!

Dlaczego warto zainwestować w Candy Bar na wesele?

Każda uroczystość ślubna jest na swój sposób wyjątkowa. Jednak często bazuje na tych samych schematach. Warto postarać się, by moment zawarcia przez Ciebie związku małżeńskiego wyróżniał się na tle innych wydarzeń tego typu. Pomoże Ci w tym Candy Bar na wynajem oraz nasze stoły i akcesoria, które możemy dostarczyć do Wrocławia i innych polskich miast.

Stylowo udekorowany słodki bufet sprawi, że ten dzień stanie się naprawdę niezapomniany. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu dzieciom, które będą chętnie zajadały się smakołykami, ale dorośli również docenią tę wyjątkową inicjatywę. Co ważne, ten nietuzinkowy pomysł sprawdzi się na sali weselnej, a także w plenerze.

Jaki jest koszt Candy Baru?

Cena za stół ze słodkościami zależy od wymagań i potrzeb Pary Młodej. Można zorganizować go niskim kosztem, ale również zainwestować w niego sporo pieniędzy. Czynniki, które wpływają na cenę zaaranżowania Candy Baru to m.in.:

 • liczba gości i tym samym ilość przekąsek,
 • rodzaj wybranych słodkości,
 • zastawa stołowa,
 • koszt transportu jedzenia, dekoracji i naczyń.

Na naszej stronie znajdziesz szczegółowy cennik wszystkich akcesoriów ślubnych. Warto wykorzystać je do stworzenia idealnego Candy Baru. To artykuły, które pasują do każdego wystroju. Jak szybko się przekonasz, wynajem zastawy i ozdób nie musi być drogi. Aby uzyskać pożądany efekt, wystarczy udekorować stół z głową, pomysłem i naszą pomocą!

Idealne, słodkie menu

W roli przekąsek może wystąpić wiele produktów. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług firmy, która zajmuje się tworzeniem tzw. bankietówek, czyli niewielkich przekąsek idealnych na jeden gryz. Taka forma smakołyków jest nie tylko wygodna dla gości, ale i wspaniale się prezentuje na stole. Wygląd przysmaków ma niemałe znaczenie, gdyż zawartość słodkiego kącika powinna zachęcać do skosztowania słodkości. W skład menu mogą wchodzić:

 • bezy,
 • mono-porcje ciast,
 • makaroniki,
 • desery w słoiczkach,
 • praliny,
 • babeczki,
 • wata cukrowa.

Warto uzupełnić wymienione słodycze owocami czy orzechami. Dzięki temu w Candy Barze coś dla siebie znajdą także ci goście weselni, którzy szczególnie dbają o linię.

Nietuzinkowe akcesoria ślubne

Przepis na sukces to połączenie dobrze przemyślanego i pysznego menu z odpowiednią oprawą. Należy zadbać o estetyczne wyeksponowanie każdego słodkiego kąska. Istotne jest również dopasowanie dekoracji do motywu przewodniego przyjęcia. W naszej ofercie znajdziesz unikalne akcesoria ślubne, które pomogą zagospodarować przestrzeń dostępną na stole.

Proponujemy m.in.

W zakresie naszych usług znajduje się również wynajem stołów. Oferowane produkty można nakryć eleganckim obrusem, a następnie wypełnić słodkimi smakołykami.

Urzekające dekoracje na wynajem

Mamy nadzieję, że dzięki powyższym informacjom wiesz już, jak wspaniałym pomysłem jest Candy Bar na weselu. Jeśli chcesz, by na Twojej zabawie weselnej znalazł się słodki bufet, musisz przemyśleć, co chcesz podać w roli przekąsek i jak ma wyglądać stół. Spełnij swoje marzenie i zorganizuj przyjęcie, które pozostanie na długo w pamięci gości! Z eleganckim Candy Barem na wynajem oraz naszymi stołami i akcesoriami ślubnymi to zadanie nie będzie trudne. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!