Katalog

Wynajem stołów na wesele

Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się wynajem stołów na wesele. Proponowane produkty są eleganckie i funkcjonalne, a do tego można wynająć je w bardzo atrakcyjnej cenie. Jedną z opcji jest składany stół bankietowy, który można wykorzystać na przykład jako stół dla urzędnika lub miejsce na kieliszki z szampanem. Oparty jest na solidnym stelażu i nowoczesnej, starannie zaprojektowanej konstrukcji. Dodatkowo można zdecydować się na elastyczny obrus w białym kolorze, idealny na uroczyste spotkania i ceremonię zaślubin. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się także klimatyczny stolik drewniany od maszyny Singer. Oryginalna dekoracja w naturalnym kolorze doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach, jak i w plenerach. Drewno wzbogacone jest czarnymi elementami, a do kompletu można zamówić łuk weselny w podobnym odcieniu.
Stół kateringowy składany bankietowy

Opis: Biały, duży stół kateringowy składany. Stół posiada solidny i trwały metalowy stelaż. Wykorzystywany w czasie ceremonii zaślubin w plenerze jako stół dla urzędnika lub stół na kieliszki z szampanem.

Wymiary:
Dł.: 180 cm.
Szer.: 75 cm.
Wys.: 75 cm.

Cena: 35 zł/szt.
Dostępność: 1 szt.

Do stołu jest możliwość wypożyczenia białego, elastycznego obrusa w cenie 30 zł/szt.

Stolik drewniany od maszyny SINGER

Opis: Ciemny, drewniany stolik SINGER z czarnymi elementami. Stół wykorzystywany w czasie ceremonii zaślubin w plenerze jako stół dla urzędnika, może służyć również jako dekoracja na sali weselnej.

Wymiary:
Dł.: 87 cm.
Gł.: 42 cm.
Wys.: 75 cm.

Cena: 100 zł/szt.
Dostępność: 1 szt.

Stół okrągły

Opis: Okrągły stół z blatem z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym. Stelaż jest wykonany ze stali malowanej proszkowo. Stół idealnie sprawdzi się w plenerze i na sali weselnej.

Stół pomieści 8, 10 i 12 osób.

Wymiary:
Średnica: 180 cm

Cena: 50 zł/szt.
Dostępność: 15 szt.

Wynajem stołów na wesele w Event Chair

Zapewniamy wynajem stołów na korzystnych i przejrzystych warunkach. Wszystkie produkty są w pełni zgodne z opisem i zdjęciem poglądowym. W razie pytań lub wątpliwości wystarczy nawiązać kontakt z pracownikami. Chętnie udzielą dodatkowych informacji i pomogą w podjęciu decyzji. Wynajęcie stołu na wesele często wiąże się z jasno określonymi oczekiwaniami. Pary Młode stawiają na praktyczne rozwiązania, a zarazem zwracają dużą uwagę na kwestie estetyczne i spójność planowanej aranżacji. W naszym katalogu dostępne są także inne akcesoria weselne, takie jak latarenki, lampiony, krzesła, lustra, patery, koszyki i plany usadzenia gości. Wypożyczalnia dekoracji realizuje zamówienia z całej Polski. Ozdoby są bezzwłocznie dostarczane pod wskazany w umowie adres.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi produktami do wypożyczenia