Katalog

Wypożyczalnia sztućców na wesele

Przygotowanie wesela jest wyzwaniem dla każdej pary młodej. Chcąc odpowiednio udekorować miejsce uroczystości i zachwycić wszystkich gości, należy zwracać uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Niewątpliwie jednym z najistotniejszych elementów sali jest stół. Poza odpowiednio dobranym menu warto skupić się na poszczególnych dekoracjach.

Proponujemy wynajem sztućców, które doskonale skomponują się z ozdobami w każdym stylu. Sztućce przeznaczone do ważnych uroczystości powinny być szykowne i eleganckie. Warto więc skorzystać z naszej wypożyczalni, która gwarantuje artykuły najwyższej jakości.

Sztućce złote

Opis: Komplet złotych sztućcy obejmuje 4 elementy (nóż, widelec, łyżka stołowa, łyżeczka). Złote sztućce są bardzo ekskluzywnym dodatkiem, które same w sobie stanowią piękny dodatkowy element dekoracyjny stołu weselnego.

Cena: 9 zł/kpl.
Dostępność: 120 kpl.

Wynajem sztućców

Decydując się na wynajem dekoracji weselnych, w tym także niezwykle istotnych sztućców, mają Państwo gwarancję zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. Wypożyczenie poszczególnych ozdób jest zdecydowanie tańsze niż ich zakup. Wyboru można dokonać za pomocą naszej strony internetowej, nie wychodząc z domu. Ponadto, unikną Państwo problemu związanego z magazynowaniem przedmiotów, a niepasujących do codziennego użytku łyżek, widelców czy noży nie będzie trzeba odsprzedać. Wypożyczalnia sztućców jest więc doskonałym rozwiązaniem dla każdej pary młodej.

U nas wypożyczysz złote sztućce na wesele

Kolor złoty kojarzy się z elegancją i podkreśla powagę uroczystości. Na dodatki w takim odcieniu decyduje się większość organizatorów wesel. Ponadto złoto można łączyć ze wszystkimi barwami, dzięki czemu pasuje do każdego stylu.

Oferujemy złote sztućce, które będą piękną i bardzo efektowną ozdobą stołu. Łatwo dopasowują się do pozostałych dekoracji, tworząc z nimi niepowtarzalną całość. W zestawach, które proponujemy, znajdują się 4 elementy: łyżka stołowa, widelec, nóż i łyżeczka.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Na Państwa pytania odpowiemy mailowo i telefonicznie – gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi produktami do wypożyczenia