trendy

Trendy ślubne na 2023 rok

Czym zachwycić gości na przyjęciu z okazji zaślubin? Zapoznaj się z trendami 2023 roku i zorganizuj niezapomnianą imprezę. Podpowiadamy, jakie dekoracje na ślub i wesele są teraz modne. Wybierz stylowe akcesoria i zainspiruj się minimalizmem, naturalnymi materiałami oraz nowoczesnymi meblami eventowymi.

Pomysły na modne wesele

Każda para młoda ma nieco inne oczekiwania. Niezależnie od tego, czy planujesz kameralną ceremonię, czy wesele dla setki gości, możesz skorzystać z najnowszych ślubnych inspiracji. Pojawia się w nich wiele uniwersalnych rozwiązań. W nadchodzącym sezonie szczególną popularność zyskują wydarzenia plenerowe, minimalistyczny wystrój oraz ekologiczne materiały. Biesiadnicy chcą spędzać czas w swobodnej, przytulnej atmosferze i unikać sztucznych dodatków. Wypożyczalnia dekoracji weselnych opracowała katalog z najmodniejszymi produktami eventowymi. Co znajduje się wśród nich?

Świętowanie w plenerze

Imprezowicze chętnie bawią się na łonie natury. Warto zabrać ich na przykład na malowniczą plażę, leśną polanę, nad jezioro lub do pełnego kwitnących kwiatów ogrodu. Naturalne krajobrazy są najpiękniejszą dekoracją i nie wymagają wielu dodatków. Wystarczy skupić się na podstawowym wyposażeniu miejsca zabawy. W plenerowej scenerii wykorzystaj drewniane krzesła w stylu boho, które najlepiej pasują do pobliskich drzew, trawy lub piasku. Szczególną uwagę zwróć na jakość wynajmowanych mebli. Muszą być wykonane z materiałów odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Przygotuj się też na ewentualne pogorszenie pogody i zapewnij gościom zadaszenie chroniące przed słońcem, wiatrem i deszczem.

Naturalne dodatki i bliskość natury

W 2023 roku zamiast kolorowych balonów i plastikowych dekoracji wybierane będą naturalne dodatki. Najpiękniejszym z nich bez wątpienia są kwiaty. Umieścisz je w wielu różnych miejscach. Dobrym pomysłem jest geometryczny łuk ślubny z drewna, który można udekorować wybranymi przez siebie gatunkami roślin. Wybór kwiatów zależy przede wszystkim od pory roku:

  • zima to czas na gerbery, hiacynty, róże, lilie lub goździki,
  • wiosną kwitną konwalie, narcyzy, jaskry, żonkile i fiołki,
  • latem królują aksamitki, chabry, słoneczniki i frezje,
  • jesienią floryści polecają jarzębinę, wrzośce i begonie.

Idealnym miejscem do ustawienia bukietów jest również stół. Wystarczy wykorzystać niskie i wysokie wazony, które wykonane są z wysokiej jakości szkła. Dzięki nim spożywanie posiłków stanie się przyjemniejsze, a goście przez cały czas będą czuć bliskość z naturą.

Romantyczne oświetlenie

Chcesz zadbać o atmosferę imprezy? Zwróć uwagę na rodzaj oświetlenia sali i pleneru. Romantyczny efekt pozwolą Ci uzyskać lampiony i latarenki, do których wnętrza można włożyć świeczkę. Dzięki zamykanym drzwiczkom masz pewność, że płomień zostanie odgrodzony od gości i wosk będzie spalać się w bezpieczny sposób. Do udekorowania miejsca zabawy wykorzystaj też girlandy żarówkowe i ledowe. Delikatne światełka rozjaśniające mrok sprawiają, że okolica staje się znacznie przytulniejsza i sprzyjają integracji imprezowiczów.

Minimalistyczne podejście

W nadchodzącym sezonie szczególnie popularne będzie minimalistyczne podejście do organizowania przyjęć. Co to oznacza? Planując wynajem dekoracji na stół, postaw na jakość, a nie na ilość. Wypożycz na przykład złoty komplet sztućców, który nie tylko przyda się do spożywania posiłków, ale również będzie efektowną ozdobą. Minimalizm wpisuje się w trend ekologiczny. Korzystanie z usług wypożyczalni dekoracji weselnych jest lepszym rozwiązaniem od kupna własnych akcesoriów, ponieważ wybrane produkty są wielokrotnie używane na przyjęciach. Para młoda generuje mniej śmieci i nie musi zastanawiać się, co zrobić z wyposażeniem po zakończeniu imprezy.

Wypożyczalnia z modnymi dekoracjami ślubnymi

Jakie wesela są modne w 2023 roku? Zainspiruj się bliskością natury, trendami minimalistycznymi i ekologią. Zadbaj o klimatyczne oświetlenie sali lub pleneru. Potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli i dekoracji? Skontaktuj się z nami. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązania w odpowiadającym Ci budżecie.