Katalog

Wynajem wazonów na wesele

Jedną z najbardziej tradycyjnych dekoracji, bez których trudno wyobrazić sobie udane wesele, są kwiaty. Aby jednak zachwycały gości przez cały czas trwania przyjęcia, trzeba zapewnić im odpowiednie warunki. Oferujemy niezawodne wazony na stół weselny, dzięki którym rośliny zachowają świeżość i będą pięknie się prezentować. Zgłaszające się do nas Pary Młode mogą liczyć na szeroki wybór produktów i profesjonalną obsługę. Jako profesjonalna wypożyczalnia wazonów doskonale rozumiemy oczekiwania klientów i robimy wszystko, by je spełnić.

Świecznik szklany stojący duży

Opis: Duży świecznik z przezroczystego szkła. Można go również wykorzystać jako wazon.

Wymiary:
Wysokość: 25 cm
Średnica: ok 13 cm

Cena: 6 zł/szt.
Dostępność: 30 szt.
Czyszczenie: 3 zł.

Świecznik szklany stojący mały

Opis: Duży świecznik z przezroczystego szkła. Można go również wykorzystać jako wazon.

Wymiary:
Wysokość: 15 cm
Średnica: ok 12 cm

Cena: 5 zł/szt.
Dostępność: 30 szt.
Czyszczenie: 3 zł.

Wazon wysoki – Martini

Opis: Wysoki wazon w kształcie Martini, wys. 70 cm. To efektowna dekoracja stołu, która idealnie prezentuje się z kompozycjami kwiatowymi.

Cena: 18 zł/szt.
Dostępność: 15 szt.

Wazon niski beczułeczka wys. 10 cm

Opis: Mały, szklany wazonik w kształcie beczułeczki na drobne akcenty kwiatowe.

Cena: 2 zł/szt.
Dostępność: 35 szt.

Wynajmujemy wazony wysokie i niskie, które dopasują się do różnych gatunków kwiatów. Mieczyki, dalie, astry, aksamitki, chabry, goździki czy róże… Przygotowane kompozycje roślinne zostaną należycie wyeksponowane, a zarazem umieszczone w optymalnych dla nich warunkach. Niezależnie od wybranej kolorystyki i motywu przewodniego, szkło pozostaje materiałem uniwersalnym i dyskretnie wtopi się w aranżację stołu. Oferowane przez nas produkty mają wysoką jakość i są dostępne w korzystnej cenie. Klient decyduje o ilości potrzebnych dekoracji, dzięki czemu usługi są bardzo elastyczne i każdy znajdzie rozwiązania w planowanym przez siebie budżecie.

Wypożyczalnia wazonów na stół weselny

Wynajem wazonów na wesele to szansa na stworzenie efektownej aranżacji bez nadmiernych kosztów. Specjalizujemy się w akcesoriach dekoracyjnych, a w naszym katalogu można znaleźć także inne propozycje. Świeczniki, latarenki, krzesła, patery, pojemniki na bezy i makaroniki… Wystarczy nawiązać kontakt i zarezerwować termin. Wypożyczalnia wazonów na stół weselny obsługuje zarówno niewielkie, kameralne przyjęcia, jak i eventy z dużą ilością gości. Na współpracę mogą zdecydować się zarówno osoby indywidualne, jak i firmy zajmujące się organizacją wydarzenia. Zachęcamy do regularnego śledzenia naszego katalogu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi produktami do wypożyczenia