Katalog

Wynajem oświetlenia na wesele

W przygotowanej przez nas ofercie znajduje się wynajem girland oświetleniowych. Eleganckie oświetlenie to bardzo ważna część aranżacji każdego przyjęcia. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i zapewniamy szeroki wybór produktów dla osób o różnych oczekiwaniach. Subtelna girlanda ledowa będzie pięknie prezentować się po zmroku i stworzy romantyczną atmosferę, która na długo zapadnie w pamięci wszystkich gości. Dzięki korzystnym cenom w wypożyczalni nie trzeba martwić się o zbyt wysokie koszty planowanego wystroju.

Girlanda żarówkowa

Opis: Oświetlenie na 10 lampek mini żarówek led. Zasilane na 2 baterie AA. Długość 1,2 m. Girlanda może służyć do oświetlenia sali weselnej, pleneru oraz innych dekoracji.

Cena: 5 zł/szt.
Dostępność: 8 szt.

Girlanda kula led

Opis: Oświetlenie na 16 białych kul led. Zasilane na 3 baterie AA. Długość 1,8 m. Girlanda może służyć do oświetlenia sali weselnej, pleneru oraz innych dekoracji.

Cena: 8 zł/szt.
Dostępność: 14 szt.

Oświetlenie led

Opis: Oświetlenie na 50 micro diody led. Zasilane na 2 baterie AA. Długość 4 m. Girlanda może służyć do oświetlenia sali weselnej, pleneru oraz innych dekoracji.

Cena: 5 zł/szt.
Dostępność: 9 szt.

Oświetlenie led

Opis: Oświetlenie na 40 micro diody led. Zasilane na 3 baterie AA. Długość 4 m. Girlanda może służyć do oświetlenia sali weselnej, pleneru oraz innych dekoracji.

Cena: 5 zł/szt.
Dostępność: 17 szt.

Girlandy oświetleniowe na wynajem

Nowoczesna girlanda żarówkowa na wynajem emanuje ciepłym, przytulnym światłem. Można umieścić ją w różnych miejscach. Sprawdzi się zarówno w sali weselnej, jak i w plenerze. To uniwersalna dekoracja, którą łatwo wykorzystać na wiele różnych sposobów. Szczególnie efektownie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach i filmach ze ślubu. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się modne girlandy ledowe w kształcie kul o białym, eleganckim kolorze. Posiadamy 14 sztuk takich zestawów i zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji wybranego terminu. W katalogu wypożyczalni dostępne są także inne akcesoria oświetleniowe, takie jak lampiony i latarenki. Proponujemy również wynajem wazonów, luster, ramek, stołów, krzeseł i Candy Barów. Zapewniamy przejrzyste warunki umowy i atrakcyjny cennik. Obsługujemy klientów z całej Polski, a wybrane dekoracje starannie zabezpieczamy i dostarczamy pod wskazany w formularzu adres. Interesuje Cię stylowa girlanda żarówkowa lub ledowa? Zgłoś się do nas, a z pewnością będziesz zadowolony z osiągniętych efektów! Naszą misją jest zadowolenie Pary Młodej i zapewnienie najlepszych rozwiązań w korzystnej cenie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi produktami do wypożyczenia